Młodzi kartingowcy zainaugurowali sezon

02.02.2018

Odbyła się inauguracja nowego sezonu 2018 we Włoszech. Na torze Adria International Raceway rozegrano I rundę WSK Champions Cup 2018.

Na starcie zawodów stanęli również młodzi kierowcy kartingowy – zawodnicy klubu z Tarnowa, Kajetan Gawron i Maciej Gładysz, którzy wystartowali w klasie Mini 60 oraz Marcel Kuc, który wystartował w klasie OKJ i Kacper Szczurek, który wystartował w klasie OK.

Podczas całej rywalizacji łatwo nie było, stawka zawodników bardzo wyrównana, co pokazuje przebieg rywalizacji. W kwalifikacjach Kajetan zajął 42 miejsce, Maciej 19 pozycję, Marcel 23 lokatę, a Kacper 35 miejsce. Po biegach kwalifikacyjnych Kajetan Gawron był 56, Maciej Gładysz 22, Marcel Kuc 16 a Kacper Szczurek był na 33 miejscu.

W wyścigach finałowych zobaczyliśmy już tylko trzech naszych reprezentantów, którzy zaprezentowali się ponownie z dobrej strony. I tak Maciej Gładysz zajął 25 miejsce w kategorii MINI 60, Marcel Kuc zajął 12 lokatę w kategorii OKJ, a Kacper Szczurek był 15 w kategorii OK. Kolejne zawody z udziałem zawodników tarnowskiego klubu już 3-4 lutego WSK Super Master na torze w Adrii i 16-18 lutego 23 Winter Cup na torze w Lonato.

rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Piotr Boraca
play
Słowo za słowo (M) - Krzysztof Kaczmarski
play
Słowo za słowo(NS) - Dariusz Chorużyk
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN