Najbliższy mecz Grupy Azoty SPR Tarnów odwołany!

15.10.2020

Zaplanowany na 18 października mecz pomiędzy Grupą Azoty SPR Tarnów a Górnikiem Zabrze został odwołany. W drużynie ze Śląska wykryto kilka przypadków zachodowań na COVID-19.

– Nie będziemy grać w najbliższą niedzielę w meczu z Górnikiem Zabrze ze względu na przypadki wykrycia koronawirusa u naszych rywali. Z tego co na dzień dzisiejszy wiemy są cztery takie przypadki. Nasi zawodnicy dostali dzień wolny w dniu jutrzejszym, żeby być przygotowanym fizycznie na kolejne wyzwania. Zamiast spotkania w niedzielę w godzinach takich jak miał być rozegrywany mecz w Zabrzu, zawodnicy będą mieli trening w hali – mówi Marcin Wrona, asystent zarządu Grupy Azoty SPR Tarnów.

Nowy termin meczu nie został ustalony. Zdaniem Marcina Wrony, wymuszona przerwa w rozgrywkach pozwoli tarnowskim szczypiornistom na wyleczenie drobnych urazów spowodowanych po ostatnim meczu z Sandrą SPA Pogonią Szczecin.

Kolejny mecz Grupy Azoty SPR Tarnów planowany jest na 24 października, a rywalem podopiecznych Patrika Liljestranda ma być Torus Wybrzeże Gdańsk. W chwili obecnej trudno jednak powiedzieć, czy spotkanie się odbędzie, z uwagi na wykrycie COVID-19 u jednego z zawodników z Pomorza.

Posłuchaj:
Marcin Wrona
Bartek Ziaja, Paweł Kawik, fot. Grupa Azoty SPR Tarnów
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Kozioł
play
Słowo za słowo(NS) - Witold Kozłowski
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN