Niepokojąca forma Sandecji Nowy Sącz – rozmowa z Dawidem Szufrynem

10.11.2017

7 meczów bez zwycięstwa licząc Ekstraklasę i Puchar Polski. Piłkarze Sandecji wpadli w dołek. – Na początku sezonu punktowaliśmy z mocnymi zespołami i może trochę obrośliśmy w piórka. Potem spotkał nas zimny prysznic – uważa Dawid Szufryn, kapitan zespołu biało-czarnych.

Przerwa na mecze reprezentacji Polski może okazać się zbawienna dla piłkarzy Sandecji, którzy wpadli w kryzys. Ostatni mecz wygrali we wrześniu, z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

Na domiar złego w sobotę (4.11) kibice zrobili zadymę na stadionie Wisły Kraków. – Doceniamy to, że przyjechali nas wspierać w tak dużej liczbie. Szkoda, że tak to się skończyło. Nie tak powinno to wyglądać – powiedział w rozmowie z radiem RDN Nowy Sącz obrońca Sandecji Dawid Szufryn.

Sandecja ukarana za chuligańskie wybryki kibiców

Kapitan sądeckiego zespołu w meczu z Wisłą wystąpił na własne życzenie, choć nie był do końca zdrowy. Niestety kontuzja więzadła pobocznego w kolanie odnowiła się. – Będę robił wszystko, by jeszcze w tym roku wrócić na boisko, bo wiem, że potrzeba nam obrońców – mówi Szufryn.

Całej rozmowy z zawodnikiem Sandecji Nowy Sącz możecie posłuchać poniżej.

 

Posłuchaj:
Dawid Szufryn
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Potępa
play
Słowo za słowo(NS) - Michał Kądziołka
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN