OFICJALNIE! Michał Probierz odchodzi z Niecieczy. Klub szuka nowego trenera

09.01.2022

Zaledwie dwa dni trwała przygoda Michała Probierza z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. W sobotę w sportowych mediach gruchnęła informacja o chęci odejścia Probierza z zespołu beniaminka. Jak się okazało, nie była to wyssana z palca informacja. Wieczorem klub z Niecieczy wydał specjalne oświadczenie. 

Były trener min. Cracovii czy Jagielloni chciał odejść z klubu poprzez złamanie warunków jakie były ustalane przy podpisywaniu umowy. Media sportowe donoszą, że Probierz chciał mieć większy wpływ na decyzje transferowe, a w Niecieczy stanowisko dyrektora sportowego piastuje syn państwa Witkowskich – Krzysztof Junior. To właśnie tutaj miała się pojawić kość niezgody. Były już trener “Słoni” miał się poczuć mocno rozczarowany już na samym początku współpracy i postanowił odejść z beniaminka Ekstraklasy.

Klub z Niecieczy wydał specjalne oświadczenie, w którym informuje o sporym zawodzie zachowaniem trenera Probierza. Doświadczony szkoleniowiec nie zdążył się nawet spotkać z zawodnikami “Słoni”. Zarząd zaznacza, że żadne z warunków umowy nie zostały złamane, a decyzja trenera nie ma merytorycznych podstaw.
Bruk-Bet Termalica skupia się na znalezieniu nowego szkoleniowca, który przygotuje zespół do rundy wiosennej i spróbuje utrzymać zespół w lidze.

Karol Garncarz, fot. fb.com/Bruk-Bet Termalica
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Norbert Kaczmarczyk
play
Słowo za słowo (NS) - Piotr Wawrzyńczak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN