Ostre strzelanie Okocimskiego Brzesko [ZDJĘCIA]

19.02.2019

Czwartoligowiec Okocimski Brzesko zmierzył się z czwartą drużyna tarnowskiej okręgówki Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska.

Pierwsza połowa bardzo wyrównana w której dopiero w ostatniej minucie Piwosze zdobyli bramkę. Druga część dobrze rozpoczęła się dla graczy Dąbrovii. Wojciech Byszewski wyrównał, a mając szansę na objęcie prowadzenia Marcin Barwacz, nie strzelił rzutu karnego. Za to gracze z Brzeska urządzili sobie istną kanonadę, kończąc to spotkanie wygraną aż 7:1. Po dwie bramki na swoim koncie zapisali Konrad Kołodziej oraz Dawid Lizak, a po jednym trafieniu Przemysław Bury, Tomasz Gałka oraz Sergiusz Kostecki.

Początek rundy wiosennej na boiskach czwartych lig oraz okręgówki zaplanowano na 16 i 17 marca.