Porażka Bruk Bet Termaliki w Lubinie

04.12.2017

W Lotto Ekstraklasie rozegrano 18.kolejkę spotkań. Bruk Bet Termalica Nieciecza wyjechała do Lubina, gdzie rywalizowała z miejscowym Zagłębiem.

Początek meczu nie zapowiadał klęski zespołu trenera Macieja Bartoszka. Objęli oni w 10 minucie prowadzenie po golu Łukasza Piątka, a w kolejnych minutach mogli je podwyższyć. Jednak z upływem czasu do głosu doszli gracze z Dolnego Śląska. I tuż przed końcem pierwszej połowy swój strzelecki maraton rozpoczął Jakub Świerczok. Świeżo upieczony piłkarze reprezentacji Polski, w ciągu ośmiu minut trzykrotnie pokonał bramkarza Bruk Bet Termaliki Jana Muchę.

Druga część spotkania również niezbyt dobrze rozpoczęła się dla zespołu z Małopolski. Bowiem w 48 minucie Sasa Balić po raz czwarty pokonał golkipera gości i Zagłębie miało spotkanie pod kontrolą. Trener Maciej Bartoszek na kwadrans przed końcem meczu wpuścił na zieloną murawę Dejana Janjatovića, który w piątek podpisał kontrakt z Bruk Bet Termaliką. 180 sekund później Łukasz Piątek po raz drugi pokonał bramkarza Zagłębia. Na więcej nie było już czasu. Po serii spotkań bez porażki zespół z Niecieczy uległ w Lubinie 2:4.

Posłuchaj:
Łukasz Piątek - pomocnik Bruk Bet Termaliki
Szymon Pawłowski - pomocnik Bruk Bet Termaliki
Maciej Bartoszek - trener Bruk Bet Termaliki
RDN _
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Kazimierz Koprowski
play
Słowo za słowo(NS) - Artur Czarnecki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN