Porażka tarnowskich futsalistów z liderem ligi

30.11.2020

Drugą porażkę z rzędu zaliczyli tarnowscy futsaliści grający w południowej grupie pierwszej ligi. Tym razem podopieczni Jakuba Drwala ulegli na własnym boisku liderowi – Górnikowi Polkowice.

W pierwszej połowie tarnowianie nawiązali walkę z faworyzowanym zespołem gości. Na bramkę Marcela Wolana w 6. minucie odpowiedział pięć minut przed końcową syreną Tomasz Armatys.

W drugiej połowie gole zdobywali już tylko Górnicy. Na sześć minut przed końcem spotkania worek z bramkami otworzył Dawid Biały, chwilę potem ten sam zawodnik podwyższył na 3:1. Ostatniego gola w końcówce meczu zdobył dla zespołu z Dolnego Śląska Maksym Panasenko. Ostatecznie Unia przegrywa z Górnikiem Polkowice 1:4 i spada na 6. miejsce w ligowej tabeli.