Powstaje Triathlon Team Bochnia

29.12.2020

To propozycja dla tych, którzy lubią aktywność fizyczną.

Żeby uprawiać triatlon, trzeba nieźle pływać, biegać i jeździć na rowerze. – My jednak czekamy na zgłoszenia także tych osób, które dopiero zaczynają przygodę ze zdrowym stylem życia – tłumaczy jeden z założycieli klubu Dariusz Maszewski. – Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby coś zrobić ze swoim sportowym życiem, ruszyć się z kanapy i spróbować czegoś nowego, innowacyjnego. Akurat taką dyscypliną sportu jest triatlon. Skierowane to jest zarówno do młodych, jak i starszych osób, dlatego raz jeszcze serdecznie zapraszam.

Założyciele grupy zapraszają do wspólnych treningów. Co ważne klubowicze mają sobie także pomagać w przygotowaniu do zawodów triatlonowych, które stają się coraz bardziej popularne.

Inicjatorzy powołania grupy są zawodowo związani z bocheńskim basenem, gdzie uczą pływania. Startowali w wielu zawodach sportowych. W 2017 roku brali udział w zmaganiach z cyklu Ironman w Barcelonie. Osoby zainteresowanie mogą się kontaktować również przez Facebook’owy profil Triathlon Team Bochni.

Posłuchaj:
Dariusz Maszewski
Marek Kołdras
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Anna Pieczarka
play
Słowo za słowo(NS) - Wacław Ligęza
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN