Rewolucja w Sandecji – zmiana prezesa to dopiero początek

05.06.2018

Tomasz Michałowski od poniedziałku (4.06) jest prezesem spółki akcyjnej Sandecja Nowy Sącz, a już z klubu odchodzą dwie osoby. Wiadomo, że nie zostanie przedłużony kontrakt z trenerem Kazimierzem Moskalem i trwają poszukiwania nowego. Do tego z klubem żegna się dyrektor Andrzej Danek, który wcześniej był jej prezesem.

Andrzej Danek złożył rezygnację z pracy w klubie i nie jest już pracownikiem MKS Sandecja – podkreślił Tomasz Michałowski. Nowy prezes Sandecji zapowiedział dalsze zmiany w klubie. Mają dotyczyć między innymi działu marketingu i biura prasowego. Klub chce też zdobyć sponsorów. – Chcemy w perspektywie 3 lat wrócić do Ekstraklasy – mówił prezes.

We wtorek (5.06) Tomasz Michałowski rozmawiał z trenerem Kazimierzem Moskalem i wiadomo już, że nie zostanie przedłużony kontrakt ze szkoleniowcem, wygasający 30 czerwca. Jak udało się nam dowiedzieć, rozpoczęły się już rozmowy z 3 potencjalnymi następcami Moskala. Są to polscy trenerzy. Ponadto po odejściu do Cracovii Filipa Piszczka i Adriana Danka, z Sandecją najprawdopodobniej pożegna się Bułgar Aleksandar Kolew.

To już pewne – Grzegorza Haslika zastąpi Tomasz Michałowski

Posłuchaj:
Rozmowa z Tomaszem Michałowskim
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Adam Korta
play
Słowo za słowo(NS) - Zbigniew Ludwin
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN