Rusza Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

14.12.2021

Możecie już zgłaszać sportowców, którzy waszym zdaniem zasługują na wyróżnienie za swoje tegoroczne osiągnięcia.

Stowarzyszenia Dla Miasta ruszyło z kolejną edycją Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny.

Pod uwagę brani są zawodnicy z całego regionu sądeckiego, ale też ci, którzy stąd pochodzą, ale grają i trenują w innych częściach kraju. Zgłaszany kandydat musi mieć przynajmniej 14 lat – mówi prezes stowarzyszenia, Tomasz Michałowski.

Chciałby zachęcić kibiców do udziału w tym plebiscycie. Tradycyjnie musimy zgłaszać swoich kandydatów poprzez drogę mailową. W tytule trzeba podać imię i nazwisko sportowca i dyscyplinę, jaką uprawia. W treści maila umieśćmy krótki opis najważniejszych osiągnięć w 2021 roku – podkreślił organizator.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres kontakt@dlamiastans.pl do końca roku. Od 5 stycznia ruszy głosowanie SMS-owe, które będzie podzielone na dwa etapy. W finale znajdzie się kilkunastu sportowców, spośród których wyłoniony zostanie Najpopularniejszy Sportowiec Sądecczyzny 2021 roku.

Wśród osób, które już wymieniane są jako kandydaci, znaleźli się m.in. 5 zawodniczka tegorocznych igrzysk olimpijskich Klaudia Zwolińska czy inny olimpijczyk Grzegorz Hedwig. Oboje są kajakarzami slalomowymi.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Ciepiela
play
Słowo za słowo (M) - Sławomir Paterek
play
Słowo za słowo (NS) - Magdalena Majka
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN