Sądeccy trampkarze na 6 miejscu w ogólnopolskim turnieju

27.08.2020

Chodzi o drużynę U-10 reprezentującą Ośrodek Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz. Młodzi piłkarze wzięli udział w VII Ogólnopolskim Młodzieżowy Turniej Kibice Razem w Bełchatowie.

W zawodach wystartowało 18 drużyn w kategorii wiekowej U-10, reprezentujących poszczególne ośrodki w Polsce (Bełchatów, Białystok, Chorzów, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Legnica, Lublin, Poznań, Szczecin, Tychy, Warszawa, Opole, Mielec, Stalowa Wola, Wrocław i Zabrze). W tak znakomitym gronie, nie mogło oczywiście zabraknąć sądeckiej drużyny.

– Cała rywalizacja została podzielona na dwa dni. W pierwszym, zawodnicy zmagali się z konkurencjami: ślepy tor, hula hop, strzał z łuku, mini piłka, bramka hokejowa, żonglerka, wyścig biegowy, skok w dal oraz skoki w workach. Natomiast drugi dzień, to rywalizacja w turnieju piłkarskim. W pierwszym meczu remisujemy 1:1 z Motorem Lublin, w drugim wygrywamy z Lechem Poznań 3:1, w ostatnim niestety przegrywamy 1:3 z Polonią Warszawa. Ostatecznie po podsumowaniu zawodów, drużyna z Nowego Sącza zajmuje 6 miejsce. Bardzo dziękujemy naszym młodzieżowcom, za godne reprezentowanie naszego miasta oraz klubu – relacjonuję Ośrodek Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz na swojej stronie.

Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Adam Korta
play
Słowo za słowo(NS) - Wacław Ligęza
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN