Sandecja w sobotę zagra u siebie. Klub informuje o zasadach jakie będą panować na stadionie

15.09.2020

Nowy Sącz jest w zielonej strefie więc biało-czarni zagrają mecz na własnym stadionie. Jak informuje klub, po przerwie rusza sprzedaż biletów. Na razie nie będzie można wykupić karnetów na cały sezon, dlatego, że sytuacja epidemiologiczna szybko się zmienia. W trakcie każdego spotkania będą obowiązywać obostrzenia.

Podczas sobotniego meczu Sandecji z Odrą Opole stadion przy ul. Kilińskiego będzie mógł zapełnić się tylko w 50 procentach. Bramy wejściowe na stadion zostaną otwarte 1,5 godziny przed meczem, a każdy, aby znaleźć się na trybunach będzie musiał mieć zasłonięte usta i nos. Maseczki czy przyłbice można będzie ściągnąć po zajęciu swojego miejsca. Przy wejściach mają znaleźć się dozowniki do dezynfekcji rąk.

Kibice muszą mieć przy sobie też dowód tożsamości, w którym zawarte będą: imię, nazwisko i PESEL. Na stadion nie będzie można wnosić bagażu, a depozyt będzie zamknięty. Cała, 9-cio punktowa lista zasad obowiązujących na terenie stadionu podczas meczu jest opublikowana na stronie klubu.

Sobotnie spotkanie z Odrą Opole rozpocznie się o godzinie 16:30.

Posłuchaj:
Maria Mółka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Adam Korta
play
Słowo za słowo(NS) - Wacław Ligęza
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN