Sandecja wciąż bez zwycięstwa w tym sezonie

15.11.2020

W meczu z Koroną Kielce swój debiut trenerski na ławce Sandecji Nowy Sącz zaliczył Dariusz Dudek. Pierwszy mecz „Biało-Czarnych” pod jego wodzą zakończył się jednak porażką 0:1.

Już od pierwszych minut meczu podopieczni Macieja Bartoszka zyskali optyczną przewagę. Dało to efekt w 17. minucie, kiedy ze skrzydła piłkę do Jacka Kiełba podał Wiktor Długosz. 32-latek sprytnie ją przyjął, odwrócił się i celnie uderzył, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie.

W dalszej części gry sądeczanie często starali się grać długimi piłkami, jednak nie przynosiło to zamierzonych efektów. W drugiej połowie gra była szarpana, oba zespoły grały ostro, sędzia musiał ukarać kilku zawodników żółtymi kartkami, a meczu nie dokończył kapitan „Biało – Czarnych” Dawid Szufryn. Ostatecznie podopiecznym Dariusza Dudka nie udało się zmienić losów spotkania.

– W obecnej sytuacji w każdym meczu walczymy o życie – mówił na pomeczowej konferencji zawodnik Sandecji Nowy Sącz Maciej Korzym

– Każdy mecz teraz gramy z nożem na gardle, bo tabela pokazuje w jakim jesteśmy miejscu i na co sobie zapracowaliśmy. Na pewno się nie gra łatwo takich meczów, bo wiadomo że w każdym meczu liczymy na trzy punkty żeby się odbić od tego dna tabeli, a nie jest łatwo. Wpadliśmy w taki marazm no i teraz mamy bardzo ważny mecz we środę i musimy zrobić wszystko, żeby zdobyć trzy punkty i oby to była nasza trampolina na odbicie się od dna.

Sandecja Nowy Sącz z jednym punktem pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli Fortuny 1 Ligi.

Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz 1:0 (1:0)
Bramka: Jacek Kiełb (17)

Posłuchaj:
Maciej Korzym
Bartek Ziaja, fot.http: //sandecja.pl/
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Anna Pieczarka
play
Słowo za słowo(NS) - Józef Leśniak
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN