Szczypiorniści Pałacu Młodzieży powalczą o ćwierćfinał

15.02.2019

Od dziś do niedzieli zawodnicy MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów rywalizować będą w Legnicy w turnieju 1/8 finału Mistrzostw Polski juniorów w piłce ręcznej.

W walce o awans do najlepszej w Polsce ósemki drużyn w tej kategorii wiekowej, przeciwnikami ekipy trenera Bartosza Bommersbacha będą: Gwardia Opole, drugi zespół UKS Anilany Łódź oraz gospodarze zawodów, MPSR Siódemka-Huras Legnica.

Pierwszym rywalem tarnowskiego zespołu będzie drużyna łódzka. Zespół ten triumfował w lidze wojewódzkiej. Natomiast w sobotę drużyna trenera Bartosza Bommersbacha zagra z MPSR Siódemka-Huras Legnica. Dla legniczan będzie to kolejny turniej przed swoją publicznością. W 1/16 finału w pełni wykorzystali atut gry w swojej hali zwyciężając w tej imprezie. Wcześniej wywalczyli mistrzostwo ligi dolnośląskiej, w czternastu meczach odnosząc trzynaście zwycięstw.

Na zakończenie turnieju w niedzielę, młodzi szczypiorniści Pałacu zmierzą się z opolską Gwardią. Zespół ten w czterozespołowej lidze opolskiej odniósł komplet zwycięstw.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Potępa
play
Słowo za słowo(NS) - Jacek Migacz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN