Tarnowscy policjanci zagrają dla chorej Julki

15.02.2018

Już w najbliższą sobotę pod patronatem RDN tarnowscy policjanci zagrają dla chorej Julki. Funkcjonariusze już po raz drugi zorganizują halowy turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa małopolskiego.

Tym razem turniej zmieni nieco swój charakter – zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie chorej Julki, córki jednego z tarnowskich stróżów prawa, która cierpi na wiele wrodzonych i nieuleczalnych schorzeń.

Chęć pomocy wykazali sportowcy blisko związani z regionem tarnowskim i nie tylko – mówi Paweł Klimek, rzecznik KMP w Tarnowie. – W tym charytatywnym turnieju wspomogli nas między innymi Janusz Kołodziej, Rafał Sonik, Bartosz Kapustka, Mateusz Klich, Dariusz “Tiger” Michalczewski, Angelika Kerber, reprezentacja Polski w skokach narciarskich, reprezentacja Polski w snowboardzie. Te osoby przekazały nam różne rzeczy na licytacje – dodaje rzecznik.

Turniej odbędzie się hali sportowej przy ulicy Chemicznej w Tarnowie-Mościcach.

Weźmie w nim udział aż 10 reprezentacji z komend policji województwa małopolskiego. Rozgrywki zostaną zwieńczone rozdaniem nagród dla najlepszych drużyn i zawodników.

Posłuchaj:
Paweł Klimek
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Michał Koralik
play
Słowo za słowo (NS) - Paweł Kupczak
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN