Trampkarze MOSiR Bochnia z awansem do ligi wojewódzkiej!

15.11.2021

W weekend trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali ostatni mecz w I Lidze Okręgowej Trampkarzy i prowadząc w tabeli uzyskali awans do ligi wojewódzkiej.

Młodzi piłkarze mierzyli się na boisku w Tarnowie z miejscową Westovią. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3. Dla gości bramki zdobyli Kacper Rajca i Dawid Goryczko x2.

Chciałbym podziękować chłopcom za zaangażowanie i ciężką pracę jaką wykonali na treningach. Pomimo wygrania pierwszej ligi okręgowej trampkarzy od początku mieliśmy problemy. Nie mając bramkarza na tej pozycji musiał zagrać Szymon Leszczyński zawodnik, który do tej pory występował na pozycji nr 6. Tutaj duże podziękowania dla Szymka, bo świetnie radził sobie na bramce. Bardzo ważnym momentem dla naszej drużyny był powrót Dawida Goryczki. Jest to zawodnik, który wniósł do drużyny bardzo dużo jakości piłkarskiej. Podobnie Kacper Rajca, który z przodu wykonuje świetną pracę dla drużyny i sprawia mnóstwo kłopotów naszym rywalom, będąc przede wszystkim najlepszym strzelcem drużyny. Budując drużynę wraz z trenerem Robertem Gnutkiem duży nacisk kładliśmy na intensywność treningu, co miało przełożenie na wyniki drużyny. Myślę, że będzie to procentować w lidze wojewódzkiej, gdzie drużyny są bardzo dobrze przygotowane fizycznie. Podziękowania dla trenera Roberta Gnutka za to, że  wspomógł mnie swoim warsztatem trenerskim. Jeszcze raz gratuluję całej drużynie – powiedział po meczu trener bochnian Michał Dziuba.

Miejsca w tabeli końcowej:
1 miejsce MOSiR Bochnia 39 punktów
2 miejsce Canpack Okocimski Klub Sportowy Brzesko 36 pkt.
3 miejsce Westovia Tarnów 30 pkt.
4 miejsce Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS  27 pkt.
5 miejsce Dunajec Zakliczyn 15 pkt.
6 miejsce Polan Żabno 12 pkt.
7 miejsce Wolania Wola Rzędzińska 7 pkt.
8 miejsce WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 1 pkt.

rdn_f TV
play
Słowo za Słowo - Anna Czech (M)
play
Słowo za słowo (NS) - Artur Bochenek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN