Turecki rozgrywający nowym zawodnikiem Grupy Azoty SPR Tarnów!

06.11.2020

23-letni Ömer Mercan dołączył do zespołu Grupy Azoty SPR Tarnów. Turecki rozgrywający został wypożyczony z Beskistas JK do końca sezonu 2020/2021 z możliwością przedłużenia kontraktu o następny sezon.

Mercan całą swoją karierę spędził dotychczas w klubach tureckich, Besiktas JK oraz Beykoz BLD SK. Ömer ma za sobą udane występy w europejskich pucharach przeciwko drużynom takim jak PSG czy Telkom Veszprem. W ostatnim czasie leczył kontuzję kolana, która wyłączyła go z gry na 9 miesięcy.

Wybrałem klub Grupa Azoty SPR Tarnów, ponieważ to najlepsze miejsce, w którym mogę się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Postaram się spełniać oczekiwania nowego trenera i na boisku dam z siebie wszystko. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by razem z całą drużyną wygrywać kolejne mecze. W swojej karierze rozgrywałem mecze w europejskim Pucharze EHF oraz w Lidze Mistrzów. Wielokrotnie występowałem na boisku także jako reprezentant tureckiej młodzieżowej kadry narodowej. Wykorzystam swoje doświadczenie, aby grać na jak najlepszym, międzynarodowym poziomie. – powiedział Ömer Mercan po podpisaniu kontraktu

Ömer Mercan ma 191 cm wzrostu, waży 99 kg. W tarnowskim zespole będzie grał z numerem 29.

Bartek Ziaja, Informacja Prasowa Grupa Azoty Tarnów
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Piotr Cebula
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Sorys
play
Słowo za słowo (NS) - Jan Golba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN