Unia Tarnów pozyskała byłego reprezentanta Polski. Bez klubu był przez dwa lata

15.02.2021

Adam Kokoszka został w weekend zaprezentowany jako nowy piłkarz czwartoligowej Unii Tarnów. Doświadczony obrońca wzmocnił skład “Jaskółek” przed nadchodzącą rundą wiosenną.

34-latek to były reprezentant Polski. W latach 2006-2014 rozegrał w niej jedenaście spotkań, był także uczestnikiem Mistrzostw Europy w 2008 roku. Równie imponująca jest lista klubów, w których występował. Była to między innymi Wisła Kraków, włoskie Empoli czy rosyjskie Torpiedo Moskwa. Od marca 2019 roku pozostawał jednak bez klubu, gdy rozwiązał kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec.

– Cieszę się, że podpisałem umowę z klubem, który bardzo poważnie myśli o awansie do III, a później do II ligi. Wiem także, że w drużynie są bardzo perspektywiczni nastolatkowie z tutejszej akademii i bardzo chętnie pomogę w ich rozwoju dzieląc się z nimi swoim piłkarskim doświadczeniem. Myślę, że przed nami bardzo dobry czas dla tarnowskich Jaskółek. – powiedział mediom klubowym były reprezentant Polski.

Jak informuje strona internetowa klubu “Jaskółki” zainteresowane są jeszcze pięcioma piłkarzami, którzy w najbliższych dniach mogą zasilić skład.

Bartek Ziaja, źródło: ZKS Unia Tarnów
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Wojciech Skruch
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN