Wysoka porażka tarnowskich piłkarzy ręcznych

11.10.2020

W piątej kolejce PGNiG Superligi podopieczni Patrika Liljestranda przegrali przed własną publicznością z Sandrą  SPA Pogoń Szczecin 19:31 (9:13).

Przewaga gości z północy Polski od początku nie podlegała dyskusji. Już na na starcie meczu Szczecinianie odskoczyli na kilka bramek. Świetnie w bramce  Pogoni spisywał się ukraiński bramkarz Anton Terekhof, który dobrze odczytywał strzały aktywnego w pierwszej części Rennosuke Tokudy. Honoru tarnowskiego zespołu bronił Patryk Małecki, który w pierwszym kwadransie meczu bronił z 40- procentową skutecznością.

W drugiej połowie zespół Grupy Azoty SPR Tarnów grał bojaźliwie, rażąc nieskutecznością. Dobre wejście po stronie Portowców zanotował Mateusz Zaremba, a świetne asysty zaliczał Łukasz Gierak. Przed ostatnim kwadransem tarnowski zespół miał już 10 goli straty do rywala. Trener Patrik Liljestrand starał się jeszcze wpłynąć na swoich podopiecznych, jednak nie przyniosło to oczekiwanego skutku.

Obecnie Grupa Azoty SPR Tarnów zajmuje 11 miejsce w tabeli PGNiG Superligi. W następnym meczu zmierzy się z Górnikiem Zabrze.

rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. mitrat Jan Pipka
play
Słowo za słowo (M) - Piotr Chęciek
play
Słowo za słowo(NS) - Krzysztof Dymura
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN