W zaległym meczu IV ligi druga drużyna Bruk-Betu Termaliki lepsza od Tarnovii Tarnów

12.11.2020

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza pokonała 3:0 Tarnovię Tarnów w zaległym meczu IV ligi małopolskiej (wschód)

Pierwszego gola dla zespołu z Niecieczy zdobył w 14. minucie Bartosz Snopczyński. Przed przerwą kolejną bramkę w 40.minucie strzelił Piotr Nowak i „Słonie” do szatni schodzili z dwubramkową przewagą.

Wynik meczu na 3:0 ustalił w 63 min Dawid Lizak, który w drugiej połowie zastąpił zdobywcę pierwszego bramki, Bartosza Snopczyńskiego. Po tym meczu Bruk-Bet Termalica II Nieciecza jest na piątym miejscu, a Tarnovia plasuje się na dziesiątej pozycji.

11 listopada grała także występująca w „A” klasie Iskra Tarnów, która przegrała 0:4 z KS Śmigno. Przed rozegraniem ostatniego w rundzie jesiennej meczu beniaminek z Tarnowa zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli.