Zawody biegowe dla całych rodzin

29.09.2018

Impreza biegowa 3. Borzęcińska Dycha startuje w niedzielę, 30 września w Bielczy. Od godz. 11.00, w kilku kategoriach wiekowych biegi rozegrają dzieci i młodzież. Na godz. 11.30 zaplanowano start do biegu rodzinnego.

Minimum trzyosobowa rodzina ma za zadanie wspólnie pokonać dystans 1 km a bieg ma charakter aktywnej, rodzinnej zabawy, bez pomiaru czasu. Start do biegu głównego na dystansie 10 km odbędzie się o godz. 12.00. Również o tej godzinie wyjdą na swoją trasę o długości 5 km sympatycy nordic walking.

W trakcie imprezy Ryszard Jasicz – doświadczony trener kadry Polski lekkoatletów – poprowadzi gry i zabawy lekkoatletyczne.

Imprezie towarzyszył będzie także Małopolski Piknik Wolności realizowany przez Centrum Sztuki Mościce z Tarnowa. Będzie rozgrywka partyjki gry historycznej, rywalizacja w wielkoformatowej grze ‘Trójpłatomania” związanej z polskim lotnictwem w okresie międzywojennym, zajęcia ruchowe oraz plastyczne, animacje pobudzające wyobraźnie i kreatywność. Zaplanowano również warsztaty rękodzieła.

Zapisu można dokonać poprzez specjalny formularz w internecie pod adresem: http://kepasport.pl/wydarzenie/iii-borzecinska-dycha/

Zawody biegowe odbędą się na stadionie sportowym Victorii Bielcza.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Kazimierz Koprowski
play
Słowo za słowo(NS) - Artur Czarnecki
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN