Zwycięstwa tarnowskich drużyn, Okocimski rozgromiony – podsumowanie piłkarskiego weekendu w IV lidze

13.10.2020

W miniony weekend odbyła się 11. kolejka spotkań piłkarskiej IV ligi, grupy małopolskiej (wschód).

Unia Tarnów pokonała Watrę Białka Tatrzańska 3-1. Dwa gole dla ‘Jaskółek’ strzelił Łukasz Popiela, a jedno trafienie dołożył Dominik Wardzała. Tarnowianie plasują się na czwartym miejscu w tabeli.

Pomimo niesprzyjających warunków do gry piłkarze Tarnovii zwyciężyli Skalnika Kamionka Wielka 2-1, po bramkach Czesław Ogorzały i Bartosza Tokarczyka. ‘Biało-czerwoni’ znajdują się na ósmym miejscu.

Podział punktów w meczu Wolanii z Popradem Rytro. Piłkarze z Woli Rzędzińskiej zremisowali na wyjeździe 1-1. Trafienie dla przyjezdnych zaliczył Igor Wójcik. Wolania zajmuje dwunastą lokatę.

Poprad Muszyna rozgromił Okocimskiego Brzesko 10-2. Honorowe bramki dla gości zdobyli Sergiusz Kostecki i Mateusz Wawryka. Zawodnicy z Brzeska utrzymali osiemnastą pozycję.

Bez niespodzianki w Maniowym. Lider rozgrywek, Lubań pokonał u siebie Rylovię 4-0. Goście okupują przedostatnie, dziewiętnaste miejsce w tabeli.

GKS Drwinia bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Glinikiem Gorlice. Piłkarze z Drwini znajdują się na trzynastym miejscu.

Szóstą porażkę w sezonie zaliczył piłkarze Bocheńskiego Klubu Sportowego, którzy przegrali na wyjeździe z Orkanem Szczyrzyc 6-3. Bramki dla gości zdobyli Aliba Lando, Ernest Świętek i Dawid Grzyb. Bochnianie plasują się na trzynastym miejscu w tabeli.

Mecz pomiędzy Metalem Tarnów a rezerwami Termaliki został odwołany. Nowy termin spotkania zostanie wkrótce podany.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Gotfryd
play
Słowo za słowo (NS) -Władysław Bieda
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN