Zwycięstwo Grupy Azoty SPR Tarnów nad pierwszoligowcem

24.01.2021

Pomimo znaczących braków w składzie Tarnowianie zwyciężyli w domowym towarzyskim spotkaniu z drużyną ORLEN Upstream SRS Przemyśl 30:26.

Gra w obu drużynach rozpoczęło się dość nerwowo.W pierwszej części spotkania to goście przez większość czasu grali z kilku bramkową przewagą. Drużyna Grupy Azoty nie pozwoliła jednak na to, aby przeciwnik odskoczył na więcej niż 3 trafienia. Na przerwę drużyny udały się z wynikiem 16:15 na korzyść gospodarzy.

Druga połowa zdecydowanie należała już do Tarnowian. W ciągu kilku minut wypracowali sobie bezpieczne sześciobramkowe prowadzenie i do końca meczu kontrolowali grę.W barwach drużyny Grupy Azoty SPR Tarnów na boisku zadebiutował Jakub Sikora, rozgrywający dotychczas mecze w młodzieżowym, drugoligowym zespole Grupa Azoty SPR II Tarnów.

W składzie meczowym zabrakło aż 6 zawodników gospodarzy. Nieobecności są spowodowane występami na Mistrzostwach Świata w Egipcie oraz kontuzjami i drobnymi urazami.

Grupa Azoty SPR Tarnów:Małecki, Ciochoń, Liljestrand -Sikora 5, Wojdan 3, Kowalik 3, Wajda 3, Kużdeba 8, Pedryc, Mróz, Kniazeu 5, Mrozowicz 3, Klamrzyński

Bartek Ziaja, źródło: Grupa Azoty SPR Tarnów
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Seweryn Partyński
play
Rozmowa Kulturalna - Benedykt Polański
play
Słowo za słowo(NS) - Łukasz Smetana
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN