Nawiązując do wcześniejszej praktyki radiowej, również w tym roku chcemy stworzyć naszym słuchaczom możliwość modlitwy za zmarłych.

Dlatego w dniach od 1 do 8 listopada codziennie w ramach modlitwy różańcowej na antenie radia RDN będziemy miłosierdziu Bożemu polecać naszych bliskich zmarłych. Wypominki można składać do 30 października poprzez formularz dostępny na stronie internetowej lub przesyłając na adres radia. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na modernizację radia.

Zachęcamy, zwłaszcza ludzi starszych i chorych do włączenia się w tę formę modlitwy za zmarłych,
zanoszonej w radiowej wspólnocie.

Wypominki listopadowe
(jednorazowe):
W modlitwie Kościoła polecamy Bogu zmarłych:

Dziękujemy za skorzystanie z naszego formularza

Radio RDN jest katolicką rozgłośnią diecezji tarnowskiej. Misją stacji jest dostarczanie rzetelnych informacji z życia Kościoła, diecezji i regionu, a także towarzyszenie naszym słuchaczom w rozwoju ich wiary. Za pośrednictwem naszej strony internetowej, zwracamy się do Was o wsparcie naszej rozgłośni. Twoja pomoc ma znaczenie! Dzięki niej będziesz mógł wesprzeć powstanie ulubionej audycji, pomóc reporterom w dotarciu do najważniejszych informacji, zobaczyć nas w terenie. Szczególnie dziękujemy tym z Was, którzy zostaną regularnymi Mecenasami Radia RDN.

Coś poszło nie tak spróbuj później.
rdn_f TV
play
Słowo za Słowo (M) - Grzegorz Gotfryd
play
Słowo za Słowo (NS) - Jan Golba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN